O hurtowni

Nasza Hurtownia rozpoczęła swoją działalność w maju 2007 roku i jest odpowiedzią na potrzeby klienta rynku hurtowego i indywidualnego.

Stale rosnące oczekiwania rynku budowlanego mobilizują nas do doskonalenia działalności na każdej płaszczyźnie a tym samym do nieustannego rozwoju . Naszą markę i jakość tworzy wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza, która uczestniczy w licznych konferencjach i szkoleniach branżowych.

Do potrzeb każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala nam na fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwych materiałów budowlanych przy realizacji Państwa projektów.

Hurtownia oferuje szeroki wachlarz materiałów budowlanych, a jej partnerami są sprawdzeni i pewni producenci. W trosce o najwyższą jakość oferowanych przez nas materiałów wymagamy od współpracujących z nami dostawców potwierdzeń jakości w postaci certyfikatów i deklaracji zgodności. Naszym atutem jest także szybka realizacja zamówienia dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym , które umożliwiają nam płynność i elastyczność tych dostaw.